Компанія JBL представила M2 Master Reference Monitor

Компанія JBL представила M2 Master Reference Monitor

Компанія JBL Professional під час щорічної виставки NAMM представила нову широкоформатну моніторну систему найвищого класу - M2 Master Reference Monitor.

Компанія JBL представила M2 Master Reference Monitor

 

 

 

 

 

 

M2 – втілення останніх технологій та інновацій JBL, це двосмуговий гучномовець, який може бути використаний в будь-якому акустичному середовищі. При цьому забезпечуючи найвищий рівень продуктивності й точності відтворення звуку.

У конструкції M2 Master Reference Monitor застосовано новий компресійний драйвер D2 від JBL, він складається з двох кільцевих мембран і двох звукових котушок. Така технологія забезпечує розширення діапазону високих частот та зниження рівня спотворень на високих рівнях звукового тиску. Компресійний драйвер D2 працює з новим 15-дюймовим низькочастотним динаміком 2216ND від JBL.

Нова акустична система має покращену частотну характеристику (від 20 Гц до 40 кГц) для відтворення звукового матеріалу. Рівень звукового тиску (SPL) на відстані одного метру складає 123 дБ, що забезпечує необхідний динамічний діапазон під час музичних записів і кіновиробництва.

Інженери JBL створили новий хвильовід Image Control (що наразі проходить процедуру патентування). Завдяки новій технології Image Control вдалося досягти натурального звучання високих частот (до 800 Гц, точки розділу кросовера) по всьому фронту хвилі, а не лише на головній акустичній вісі. Унікальна конструкція хвилеводу дозволяє чітко відтворювати високі частоти, природні тембри в будь-якій слухацькій позиції та в різних акустичних середовищах.

Програмне забезпечення HiQnet System Architect відповідає за централізований контроль для калібрування й налаштування системи в залежності від акустичних особливостей Вашої кімнати. При цьому дотримується високий рівень точності, особливо для низькочастотної складової спектру, що безпосередньо залежить від типу приміщення.

“Ми переконані, що M2 Master Reference Monitor репрезентує найкращі технологічні досягнення. У першу чергу ця акустична система є втіленням досвіду у сфері моніторингу світового класу для студій звукозапису та мастерінгу, невеликих мікшувальних майданчиків та проекційних залів”, - коментує Пітер Чайкін, директор з питань записів і радіомовлення у JBL Professional.

M2 можна буде придбати вже навесні 2013 року, у конфігураціях “stereo” та “surround”. Найкраще використовувати з підсилювачами Crown I-Tech HD, що надають НЧ секції 2216ND більш ніж кіловат чистої потужності, а також живлять драйвер D2.

График работы

Пн-Пт с 10:00 до 18:00
Суббота с 10:00 до 17:00
в ограниченном режиме
Воскресенье - выходной